Scrolluj dolů na slevové kódy Ovečkárna

Ovečkárna slevové kódy a slevy

Ovečkárna

Ovečkárna je česká  značka, vyrábějící produkty z ovčí vlny, začínající v roce 2009, díky zakladateli Martinu Beránkovi. V roce 2011 spustili svůj e-shop a o dva roky později otevřeli svoji první kamennou prodejnu.

Více informací o Ovečkárna

Kontakty na e-shop/web

Adresa:

Czech Wool company s.r.o. Malotova 123 760 01 Zlín

Telefon:

+420 576 776 776

E-mail:

info@oveckarna.cz

Sociální sítě e-shopu/webu

Pozor, slevové kódy, kupóny a slevy jsou z volně dostupných zdrojů na internetu a také od našich uživatelů na sociálních sítích (Instagram, Facebook)

Není povinnost e-shopu / stránek Ovečkárna tyto slevy poskytnout.
I tak zde najdete spousty super a aktuálních slevových kódů, které fungují a díky kterým taktéž významně ušetříte peníze.

Ovečkárna slevové kódy a slevy

Slevový kód Ovečkárna: Sleva až 20 % na nezlevněné - Náhled slevového kódu

Slevový kód Ovečkárna: Sleva až 20 % na nezlevněné

Užijte si slevový kód Ovečkárna, který vám zajistí slevu až 20 % na nezlevněné produkty. Pozor, slevový kód má časově omezenou platnost. Pravděpodobně tento kód platí do 19. 5. 2024....
Detail slevového kódu / slevy
Slevový kód / sleva:
Ovečkárna slevový kód: Sleva až 15 procent - Náhled slevového kódu

Ovečkárna slevový kód: Sleva až 15 procent

Užijte si slevový kód na e-shop Ovečkárna, který vám zajistí slevu až 15 %. Pozor, slevový kód má časově omezenou platnost. Tento slevový kód na Ovečkárnu platí cca do 31. 12. 2024. Podrobné informace o slevo...
Detail slevového kódu / slevy
Slevový kód / sleva:
Slevový kód Ovečkárna: Sleva 15 % - Náhled slevového kódu

Slevový kód Ovečkárna: Sleva 15 %

Využijte nyní neodolatelnou nabídku a získejte slevu 15 % na všechny produkty v Ovečkárně! 🐑🛍️ Vyberte si z širokého sortimentu kvalitních vlněných výrobků, které vám zaručí nejenom teplo v chladných dnech, al...
Detail slevového kódu / slevy
Slevový kód / sleva:

URL e-shopu:

Popis e-shopu:

Z Ovečkárny postupem času vznikly dvě firmy- Vlnky a Woolee. Produkty těchto značek jsou tvořeny z přírodních materiálů a pravé ovčí vlny. Na stránkách se mimo vlastní produkty Ovečkárny prodávají i produkty dalších značek a naleznete zde zboží z kategorie: oblečení, obuv, lůžkoviny, domov, do práce, péče a zdraví a dárky.

Ovečkárna byla 2x finalistou soutěže ShopRoku a v roce 2019 se stala i jejím vítězem. Značka je zároveň držitelem několika certifikátů o udržitelnosti a šetrnosti k naší planetě.

Vítejte ve slevových kódech  Ovečkárna - největší online obchod s ovčí vlnou a produkty z ovčí vlny! 🐑

Stránky nabízejí širokou škálu produktů, které jsou vyrobeny z nejlepší kvality ovčí vlny. Od luxusních svetrů a šálů až po praktické podložky a polštáře mají vše, co potřebujete pro pohodlný a stylový život.

A to není vše! S našimi slevovými kódy od Kodomat.cz můžete ušetřit ještě více na vašich oblíbených produktech z ovčí vlny. Použijte kód a získáte třeba 10% slevu na vaši první objednávku.

Tak neváhejte a nakupujte s námi dnes! Vaše pohodlné a stylové oblečení a doplňky z ovčí vlny jsou jen pár kliknutí daleko. 

O slevových kódech Ovečkárna

Jakákoli sleva či slevový kód na e-shop Ovečkárna se vždy hodí, to nám potvrzujete v děkovných zprávách a motivuje vás to právě na tomto e-shopu více nakupovat. Elektronický obchod / web Ovečkárna má pro vás velmi často nové a výhodné slevové kódy. Využijte slevový kód Ovečkárna a uspořte spoustu peněz ještě dnes!

Ovečkárna slevové kódy vám pomohou nakupovat ještě výhodněji než jste na tomto e-shopu zvyklí. Projděte si zde klidně více stránek s Ovečkárna slevovými kódy a vyzkoušejte, který bude fungovat. Je to dáno platností každého slevového kódu (platí většinou jen do určitého data) - někdy je velmi omezená.

* Slevové kódy na Kódomatu jsou získány z internetu a také se zde nachází slevové kódy, které nám posílají naši uživatelé. Je proto možné, že všechny slevové kódy nemusí být vždy 100% funkční. Taktéž, prosím, berte na vědomí, že není povinnost e-shopu tuto slevu poskytnout. Slevové kódy mohou také časem zastarat, takže je možné, že přestanou fungovat i z tohoto důvodu. Budeme se však snažit vám tu servírovat slevové kódy co nejaktuálnější.